Україна: Вперше модернізовано командирський танк з відповідними можливостями

Державне підприємство “Харківський бронетанковий завод” вперше провело глибоку модернізацію командирського танка Т-64БВК. Оновлена техніка успішно пройшла типові випробування, повідомляє прес-служба “Укроборонпрому”, зазначають Патріоти України.

Фахівці підприємства встановили на машині сучасні прилади спостереження, зокрема тепловізійні, телевізійну систему спостереження за навколишнім простором задньої півсфери, новітню апаратуру супутникової навігації та командирську башту з кулеметом НСВТ калібру 12,7 мм. Також замінили і прилади освітлення, радіостанцію, апаратуру внутрішнього зв’язку та комутації, передні викидні щитки тощо.

“Оновлений танк отримав додатковий фільтр грубого очищення паливної системи котла-підігрівача, ще одну камеру спостереження для командира з дальністю виявлення до 2000 м, посилений захист кулемета НСВТ і паливних баків, дзеркала заднього виду, передні гумометалеві екрани та низку інших вдосконалень. Водночас схожі роботи працівники заводу проводять з партією танків Т-64БВ, – сказано в повідомленні.

Київське державне конструкторське бюро «Промінь» здійснило випробування нової керованої української ракети.

Патріоти України

Loading...

Залишити відповідь