Алек Болдуін збожеволілий від горя після загибелі оператора-українки

З’явилися фото 63-річного актора Алека Болдуіна, який на зйомках фільму “Іржа” застрелив оператора Галину Гатчинс, уродженку України, а також поранив режисера-постановника Джоуела Соуза.

Знімки розмістило видання Santa Fe New Mexican в Twitter.

На одному з кадрів актор розмовляє по телефону з кимось, а на другому – Алек нахилився. Непідробні емоції на його обличчі говорять, що Болдуіну дуже складно в цей момент.

“Збожеволілий Алек Болдуін після того, як випадково застрелив оператора на знімальному майданчику свого нового фільму, і поранив сценариста-режисера. Як же таке могло статися?” – написав журналіст Пірс Морган.

З’явилися фото збожеволілого від горя Алека Болдуіна після загибелі оператора-українкиЗ’явилися фото збожеволілого від горя Алека Болдуіна після загибелі оператора-українки
За фатальною випадковістю, Алек Болдуін грав головну роль у вестерні “Іржа”. За сценарієм персонаж актора – відомий злочинець Харланд Раст (rust – з англійської “іржа”), який дізнається, що його онука-підлітка звинувачують у випадковому вбивстві і засуджують до повішення. Тоді Раст відправляється в Канзас, щоб звільнити його з в’язниці.

Що сталося на зйомках фільму
Під час репетиції Алек Болдуін вистрілив з гвинтівки, яка виявилася заряджена бойовими патронами.

42-річна Галина Гатчинс померла в лікарні під час термінової операції на шлунку, 48-річний режисер Джоуел Соуз отримав поранення в плече, йому надають допомогу.

З’явилися фото збожеволілого від горя Алека Болдуіна після загибелі оператора-українки

Зйомки фільму припинені. Поки невідомо, що буде далі з виробництвом кінострічки.

Раніше ми писали про всі подробиці трагічного інциденту, що стався в Нью-Мексико.

Також стало відомо, ким була оператор-українка Галина Гатчинс, загибла на трагічних зйомках вестерну “Іржа”.

https://www.rbc.ua/

Loading...

Залишити відповідь