Ігор Кондратюк вперше показав всю свою сім’ю в зборі: “Я їх дуже люблю і щасливий у шлюбі “

58-річний продюсер, шоумен і ведучий Ігор Кондратюк – один з найбільш шанованих представників українського шоу-бізнесу. У багато років він не тільки продюсує молодих виконавців, даючи їм дорогу на велику сцену, але веде всенародно улюблену передачу “Караоке на Майдані”, чесно і неупереджено судить в шоу “Україна має талант” і “Х-фактор”.

Своїх рідних Ігор ніколи не ховав від преси, але спеціально і не виставляв на загальний огляд. Він уже багато років одружений на Олександрі Городоцькій. Вона бухгалтер за професією, зараз працює фінансовим директором у всіх проектах Ігоря.

Найцікавіше за тиждень
Друг Пугачової Буйнов показав, як Примадонна насправді виглядає на восьмому десятку: молода не по роках
Катерина Кухар розповіла, як її хотіли вигнати з балетного училища через зайву вагу
Шальна Леся Никитюк в банному халаті показала свої зимові розваги: “Я тебе зліпила з того, що було”
Ігор Кондратюк з дружиною

У пари троє дітей: страшний синові Сергію 26 років, він режисер і працює адміністратором на різних проектах. Данилу 22 роки – він входить в команду “Х-фактора”. Доньці Поліні 16 років, вона навчається в гімназії і займається спортом – входить в команду України зі стрільби з лука.

Ігор розповів журналістам, що вони з дружиною мають лідерські натури і часто сперечаються, але вже навчилися знаходити компроміси, тому в сім’ї у них немає скандалів, а будинок для всіх – надійний тил.

Loading...

Залишити відповідь