Харківський депутат Ігор Черняк: “Кернес “проїхався” по авторитету Зеленського від щирого серцяПро це на своїй сторінці у Фейсбуці написав депутат Харківської міської ради, кандидат у мери Харкова Ігор Черняк, передають Патріоти України.

“Гірше, ніж погана влада – тільки відсутність влади! За об’єктивними показниками статистики Харків потрапив у “червону зону” по коронавірусу. Об’єктивні показники – це цифри на вчора, які перетворюються в зовсім інші цифри тільки вже завтра. За цими цифрами – цілком конкретні людські долі і життя. Сьогодні – сотні доль і десятки життів. Завтра – тисячі доль і сотні життів”, – зауважив він.

Депутат підкреслив, що влада задля блага держави іноді повинна йти на непопулярні рішення. “Влада в державі – це як батьки в сім’ї. Вони, може, не завжди праві, але завжди потрібні! Використовуючи авторитет і силу примусу, держава повинна захищати суспільство. Навіть коли саме суспільство не дуже хоче, не дуже розуміє і трохи пручається. Авторитет втрачається поступово. Спочатку син просто посилає батька. Потім починає огризатися. А потім і зовсім може дати “в гризло”, – додав Черняк.

Він підкреслив, що ситуація, коли мер Харкова Геннадій Кернес, незважаючи на потрапляння міста до “червоної зони”, відмовився зупиняти метрополітен, засвідчує відсутність реальної влади у команди президента.

“Так ось, Володимире Олександровичу! Я вас вітаю! Спочатку Вас “крутив” мер Черкас. Потім відбуцькав мер Тернополя. А сьогодні від щирого серця проїхався Геннадій Кернес! Що і кого Ви можете йому протиставити? Силовиків, які сидять на зарплаті у Геннадія з часів, коли 95-й квартал ще був командою КВК? Або вертикаль державної влади, яка за півроку епідемії так і не змогла розібратися з тим, що і хто творить в обласному департаменті охорони здоров’я? Може Ви, звичайно, не в курсі, але у нас в харчовому ланцюгу директор “швидких” котирується вище, ніж цілісний губернатор – Ваше обличчя, так би мовити!” – зауважив депутат.

Черняк висловив переконання, що Кернес поводитиметься так, як йому будуть дозволяти. “Так що не потрібно нічому дивуватися! Геннадій веде і буде вести себе рівно так, як йому дозволяють! І навіть Ваші соратники і ставленики на місці бояться його набагато більше, ніж Вас! Ось тільки харків’ян шкода. Адже замість червоної зони є всі перспективи отримати чорну”, – підсумував Черняк.

Патріоти України

Loading...

Залишити відповідь