Тарифи на газ залишать українців голими і босими: 5000 гривень – тільки початок, взимку буде “веселіше”Нафтогаз “опублікував” ринкові “ціни на газ для населення з 1 серпня. Згідно з оприлюдненими даними, з 1 по 31 серпня тариф” місячний “становить на 20% більше, ніж в липні. Однак набагато вище буде тариф взимку. Про це пише глава Житлового союзу України Олександр Скубченко. Відповідний пост з’явився на його особистій сторінці в Facebook.

“Нафтогаз” опублікував “ринкові” ціни на газ для населення з 1 серпня. З 1 до 31 серпня тариф “місячний” – 3240 гривень за тисячу кубів, що на 20% більше, ніж в липні. І тариф “річний” – 4730 гривень за тисячу кубів, що майже в два рази більше, ніж в липні. Тариф “річний” як би натякає, що взимку тариф “місячний” буде набагато вище 5000 гривень за тисячу кубів. “, – говориться в повідомленні.
Олександр Скубченко на основі тарифу “літній” зробив висновок про те, що взимку тариф “місячний” буде набагато вище 5000 гривень за тисячу кубів. Крім того, до нього потрібно додати абонплату – тариф на доставку і розподіл, який з 1 січня збільшено майже в два рази.

“Додайте до цього абонплату (тариф на доставку і розподіл, який з 1 січня збільшено майже в два рази), яку взимку обіцяли скасувати. Ось такий він -” ринок газу “. Ось таке воно – зниження платіжок ЖКГ при Зеленський.”, – йдеться в повідомленні.

http://www.t.ks.ua

Loading...

Залишити відповідь