Зеленський дістав Сенцова з в’язниці. Тепер Сенцов закликає до повалення Зеленського

На думку Михайла Подоляка, радника глави Офісу президента України Андрія Єрмака, колишній кремлівський політв’язень, режисер з Криму Олег Сенцов – пристосуванець.

Він висловився так в зв’язку з останніми новинами про те, що Сенцов отримає від держави 25 мільйонів гривень на зйомки свого фільму «Носоріг».

«Олег Сенцов – просто фантастично ідеальна ілюстрація особливостей нашого внутрішнього національного характеру. Того самого горезвісного хутірського пристосуванства.

З обов’язковим елементом забійної невдячності », – написав він.

За словами радника, Сенцова одні використовували в якості «картинки-героя», а «з в’язниці його в підсумку дістали інші люди, дістали відразу, без будь-яких умов».

Юна багачка потрясла місто Київ, показавши схему збагачення: “Мій дохід зростає кожен день!”

Пенсіонери, які не стрижіть грибкові нігті! Він виводиться просто, на ніч намастіть радянської 3% …
«Нині Сенцов підкреслено образливе в своїх оцінках людей, які його дістали і не юзалі як« жертви катівень ». Він бридко огидний у власному політичному пристосовництво. Дешево і без смаку.

Він передбачуваний у своїх «експертних» кроках. Він не еліта, тому що інтелектуально порожній і дріб’язковий в моралі. Хоча ні. Він банально аморальний. І він нудний насправді. Творчо і політично «не злітав».

Тому що хайп хайп, впізнаваність узнаваемостью, але моральна гниль завжди огидно пахне за версту », – заявив Подоляк.

Loading...

Залишити відповідь