Тимошенко атакує Зеленського: вже завдала потужного удару і звернулася до українців


Глава партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко в своєму виступі на брифінгу за результатами засідання Погоджувальної ради лідерів депутатських фракцій і комітетів заявила, що президент України Володимир Зеленський повинен оприлюднити перед своєю країною всі умови, які йому висунув МВФ.
Також вона вважає, що президент Зеленський повинен назвати імена уповноважених, які будуть вести переговори про запозичення, пише “Апостроф”.

Вона обурилася тим, що український лідер підписав Закони проти інтересів України – про розпродаж сільськогосподарської землі і про знищення Національного банку як державної установи, але ніяких кредитів МВФ Україна не отримала.
“Зате ми отримали новий переговорний процес з МВФ і нові умови”, – заявила Юлія Тимошенко, додавши, що переговори з Валютним Фондом ведуться “за спинами українців”.
Глава “Батьківщини” заявила, що в ЗМІ пишуть різні списки послуг, серед яких підвищення тарифів на газ, електроенергію, тепло, скорочення і закриття шкіл, лікарень, звільнення сотень тисяч вчителів, лікарів, медпрацівників.
“Крім того, йдеться про те, щоб зекономити на пенсіонерах, та ще й НАК” Нафтогаз “і наглядові ради перетворити на іноземні структури, які керують державними монополіями”, – застерегла Тимошенко.
Вона впевнена, що переговори не можуть переходити потай, а їх умови не оголошені. Вона вимагає назвати прізвища тих, хто уповноважений вести переговори з МВФ.

https://kyiv.hyser.com.ua

Loading...

Залишити відповідь