Кім Чен Ин вирішив заборонити підлітковий секс

Кім Чен Ин оголосив війну підліткового сексу, прирівнявши його до державної зради

Лідер Північної Кореї вважає участі секс між тінейджерами “аморальним” і “нечестивих”.

Голова Держради КНДР Кім Чен Ин засудив “зростаючу аморальність” та підлітковий секс. Більш того, він прирівняв його до державної зради, оскільки таке підведення підлітків “допомагає ворогам руйнувати наше суспільство”. Про це, в п’ятницю, 29 травня, повідомляє видання New York Post з посиланням на Radio Free Asia і Express.

Щоб зупинити зростання “сексуальної розбещеності”, Кім Чен Ин наказав школам перевіряти телефони учнів або інші пристрої, які вони можуть мати при собі – на наявність заборонених матеріалів та відвідування небажаних сайтів.

“Останнім часом все більше і більше старшокласників беруть участь в аморальних сексуальні відхилення, і Центральний комітет Корейської робочої партії видав директиву, що закликає до рішучих заходів проти них”, – цитує главу КНДР видання Radio Free Asia.

Винних обіцяють суворо карати. Так само, як вчителів і батьків, які не зможуть контролювати сексуальну поведінку підлітків.

Раніше ЗМІ повідомляли, що лідер Північної Кореї під час подорожей на своєму бронепоїзді влаштовував гульбища з незайманими.

Loading...

Залишити відповідь