Українців затримали в Польщі: вони намагалися нелегально потрапити до Чехії

Затримано 33 громадянина України від 20 до 60 років, які намагалися уникнути двотижневого карантину.

У Польщі затримали 33 українців, які намагалися незаконним потрапити в Чехію. Про це повідомляє польська прикордонна служба в п’ятницю, 29 травня.

Українців затримали 27 травня поблизу села Воля Соколовська Нижньосілезького воєводства під час спроби незаконно проїхати на територію Чехії в обхід пункту пропуску та санітарного контролю на чотирьох автобусах.

При цьому у транспорті знаходилися українці у віці від 20 до 60 років, які легально прибули до Польщі з України 25 і 27 травня. Польське законодавство передбачає, що вони повинні знаходиться на карантині.

Тепер кожному з українців тимчасово заборонили в’їзд в Польщу та інші країни Шенгенської зони, а також скасували польські національні робочі візи. Затриманих також зобов’язали виплатити штраф і негайно покинути територію країни.

Нагадаємо, що раніше в Польщі знайшли в озері тіла двох заробітчан. Польська поліція встановлює, що саме сталося з українцями. Поки передбачається, що вони не впоралися з керуванням човна і потонув.

Також повідомлялося, що Польща послабила карантин для заробітчан. Тепер українським працівникам не доведеться дотримуватися два тижні ізоляції, перш ніж приступити до роботи.

Loading...

Залишити відповідь