У Туреччині відкрили мечеті після карантину

Туреччина відкрила мечеті після 74-денної перерви

Мечеті в країні були закриті протягом 74 днів. Тим не менш, відвідувачів просять дотримуватися ряду карантинних правил.

У Туреччині вперше відкрили мечеті після карантину – вони були закриті 74 дні. Про це повідомляє “Укрінформ” у п’ятницю, 29 травня.

“Двері наших мечетей знову відкриваються для спільної молитви, яку ми здійснюємо після перерви 2,5 місяці… Ми також вшановуємо пам’ять наших предків з милістю і вдячністю”, – заявив глава Директорату з релігійних питань Алі Эрбаш.

Крім того, в мечеті Фатіха в Стамбулі, де Алі Эрбаш прочитав невелику проповідь, зібралися близько 5 тисяч людей. Для жінок було окремо облаштовано місце у внутрішньому дворі. Під час молитви відвідувачам час від часу нагадували про необхідність дотримуватися дистанції.

Зазначається, що контроль за дотриманням заходів безпеки в деяких мечетях здійснювали з повітря з використанням безпілотників.

 

 

Нагадаємо, що Туреччина відкриває авіасполучення з 70 країнами. Авіаперельоти будуть відновлені вже з 10 червня. При цьому з Україною авіасполучення відкриють тільки 1 липня.

Також в Туреччині підкреслили, що не скасують “все включено” та “шведський стіл”. Влада країни запевнили, що в роботу готелів “будуть внесені необхідні зміни з точки зору гігієни”.

Loading...

Залишити відповідь