Росія подвоїла поставки нафти в США в I кварталі 2020 року

Росія вдвічі збільшила поставки нафти і нафтопродуктів в США в I кварталі

За перші три місяці поставки російських нафти і нафтопродуктів в США досягли 56 млн барелів.

Росія поставила в США 56,45 млн барелів нафти і нафтопродуктів в I кварталі 2020 року. Про це повідомляє Управління енергетичної інформації Міненерго США в п’ятницю, 29 травня.

Наголошується, що постачання російського палива удвічі перевищили показники аналогічного періоду 2019 року, а поставки тільки нафти збільшилися на 68%. Основна частка поставок з РФ припала на нафтопродукти, експорт нафти склав лише 11,16 млн барелів.

У березні Росія відправила в США трохи більше 20 млн барелів нафти і нафтопродуктів (теж третє місце в списку постачальників), з них нафти – 4,89 млн барелів. За цим показником РФ посіла лише сьоме місце, поступившись Канаді, Мексиці, Саудівської Аравії, Колумбії, Іраку та Еквадору.

Росія як і раніше випереджає Саудівську Аравію, яка посіла четверте місце у списку експортерів нафти і нафтопродуктів в США (40,6 млн барелів з початку року і 13,8 млн барелів у березні).

При цьому основним постачальником стала Канада (407,87 млн барелів за I квартал), на другому місці – Мексика (74,64 млн барелів за перші три місяці року).

Всього США в березні імпортували 195,18 млн барелів нафти, в I кварталі – 582,9 млн барелів.

Нагадаємо, що раніше російські нафтовики втратили $420 млн на експорт у Китай. Ціна російської нафти для зарубіжних поставок в квітні стала негативною ситуацією скористалися імпортери з КНР.

Також повідомлялося, що ціни на нафту впали нижче 34 доларів. Вартість нафти падає другий день поспіль на даних про зростання запасів у США, а також ситуації навколо Гонконгу.

Loading...

Залишити відповідь