Повії і кокаїн: заарештований знаменитий арбітр ФІФА

Рейд поліції, в рамках якого був заарештований арбітр, був пов’язаний з діяльністю Тіани Максимович, яка підозрюється в проституції та сутенерстві.

Відомого словенського футбольного арбітра Славко Винчича заарештували в боснійському місті Биелин за звинуваченням у незаконному зберіганні зброї та розповсюдженні наркотиків. Про це, в п’ятницю, 29 травня, повідомляє sport.blic.rs.

Повідомляється, що 40-річний рефері ФІФА був затриманий в борделі, де перебував у компанії 25 гостей і дев’ятьох повій.

Затримання провели в рамках поліцейської операції щодо запобігання проституції та розповсюдження наркотиків. На момент затримання Вінчіч мав при собі незареєстровану вогнепальну зброю і наркотичний засіб – кокаїн.

В ході операції поліція вилучила всього 14 одиниць незареєстрованої вогнепальної зброї, півтора десятка пакетиків з кокаїном і валюти на суму до 10 тисяч євро.

За свою суддівську кар’єру Вінчіч обслуговував матчі Ліги чемпіонів і Ліги Європи. Також він працював на матчі Шахтар – Сельта в рамках 1/16 фіналу Ліги Європи сезону-2016/17.

Раніше італійські правоохоронні органи викрили злочинну змову держслужбовців та підприємців, передавали контракти на виконання держзамовлень на користь кримінального клану ” Ндрангета.

Loading...

Залишити відповідь