У Бразилії різке зростання смертей від COVID-19

У Бразилії за добу зареєстрували близько тисяч смертей за COVID-19

Епіцентром поширення інфекції в країні є штат Сан-Паулу і його однойменна столиця, в агломерації якій проживають понад 21 млн осіб.

Моз Бразилії за останню добу зареєстрував 965 смертей від конавирусной інфекції нвоого типу. Таким чином, загальне число жертв коронавіруса в країні зросло до 22013 людина. Про це в неділю, 24 травня, повідомляє ТАСС.

У відомстві зазначають, що це найвищий показник, що фіксується у вихідні дні. Зазвичай, в суботу і неділю в країні фіксується менше число смертей.

Згідно з інформацією Моз Бразилії, кількість летальних випадків на 100 тисяч осіб населення становить 10,5, рівень смертності – 6,3%. Кількість випадків інфікування в країні досягло 347 398, за минулі 24 години підтверджено понад 16,5 тисяч нових діагнозів.

Регіоном з найбільшим числом зареєстрованих смертей і випадків інфікування залишається Сан-Паулу. У регіоні налічується понад 80,5 тисяч інфікованих і понад 6 тисяч померлих. Другим регіоном за кількістю хворих стала Сеара – 35 112 чоловік, потім слід Ріо-де-Жанейро – 34 533. У цих штатах жертвами пандемії стали 2 308 і 3 905 осіб відповідно.

Також, за даними Моз, хоча б один випадок зараження зареєстровано майже у 2/3 муніципалітетів країни.

Бразилія, де перший випадок зараження був підтверджений 26 лютого, на наступний день після закінчення карнавалу, займає друге місце у списку країн з найбільшою кількістю інфікованих, поступаючись тільки США.

Раніше, повідомлялося, що новим осередком поширення коронавіруса може стати Латинська Америка. Ситуацію в регіоні можна порівняти з піком пандемії COVID-19 в США і Європі.

Loading...

Залишити відповідь