У Лівії армія Хафтара втратила контроль над ще двома базами

Війська Уряду національної згоди значно просунулися в районах Салахаддін і Аль-Мешру на південь від Тріполі.

У Лівії війська визнаного міжнародним співтовариством Уряду національної згоди (ПНР) продовжують успішні операції проти сил Лівійської національної армії” (ЛНА) Халіфи Хафтара, зайнявши дві військові бази. Про це в суботу, 23 травня, повідомляє Анадолу.

“Під контроль сил визнаного ООН Уряду національної згоди Лівії перейшла стратегічно важлива військова база Хамзи на південь від Тріполі”, – йдеться в повідомленні.

Пізніше стало відомо, що лівійська армія зачистила від сил Хафтара ще одну військову базу Йермук.

Представник штабу Лівійської армії полковник Мухаммед Кунуну розповів, що сапери проводять розмінування об’єктів, покинутих армією Хафтара.

Також зазначено, що у п’ятницю частини армії ПНР значно просунулися в районах Салахаддін і Аль-Мешру на південь від Тріполі.

Нагадаємо, ЛНА і підтримуване ООН уряд з квітня 2019 року ведуть боротьбу за контроль над столицею Тріполі. В результаті зіткнень були переміщені понад 150 тисяч цивільних осіб.

Раніше на цьому тижні повідомлялося, що урядові війська Лівії відбили стратегічну авіабазу Ель-Ватыя у армії Хафтара, після чого сили ЛНА відступили на ряді напрямків.

Також в лівійської армії розповіли про знищення ЗРПК Панцир російського виробництва, поставлених з ОАЕ.

Loading...

Залишити відповідь