В Єрусалимі відкриють для відвідувачів Храм Гробу Господнього

Одночасно всередині храму зможуть перебувати лише 50 осіб

Віруючі повинні будуть дотримуватися дистанцію у два метри, не доторкатися до каменів, ікон та іншим об’єктам, розташованим в храмі.

Храм Воскресіння Христового (відомий також як Храм Гроба Господнього) в Єрусалимі відкриється для відвідувачів 24 травня після двомісячного карантину, запровадженого у зв’язку з пандемією коронавіруса COVID-19. Про це повідомив Єрусалимський патріархат в суботу, 23 травня.

“Слідкуючи за розвитком обстановки на Святій землі, ми, глави трьох церков (грецької православної, католицької та вірменської апостольської – ред.), зберігачі Храму Гробу Господнього, хотіли б повідомити, що з неділі, 24 травня, це святе місце буде знову відкрито для відвідувачів і віруючих”, – йдеться в заяві.

Уточнюється, що одночасно всередині зможуть перебувати лише 50 осіб. Всіх відвідувачів будуть перевіряти на наявність підвищеної температури та інших ознак зараження коронавірусом.

Носіння захисних масок також є обов’язковою умовою відвідування храму. Віруючі повинні будуть дотримуватися дистанцію у два метри, не доторкатися до каменів, ікон та інших розташованим в храмі об’єктів.

Храм Гробу Господнього був закритий 25 березня через поширення коронавіруса “до подальшого розпорядження”. Також повідомлялося, що в цьому році з-за пандемії не пустили паломників на сходження Благодатного вогню в храмі Гробу Господнього.

Loading...

Залишити відповідь