Коронавірус в Перу: чоловіки і жінки повинні виходити з будинку у різні дні

Чоловіки і жінки в Перу будуть виходити з будинку у різні дні

Перуанці чоловічої статі можуть виходити на вулицю в понеділок, середу і п’ятницю, жіночого − у вівторок, четвер і суботу. У неділю заборона стосується всіх.

Президент Перу Мартін Вискарра оголосив про нові обмеження в країні, які вводяться для боротьби з поширенням коронавіруса. Про це він розповів на прес-конференції 2 квітня, трансляцію якої вела радіостанції RPP.

“По понеділках, середах та п’ятницях на вулицю зможуть виходити тільки чоловіки. По вівторках, четвергах і суботах пересування буде дозволено тільки жінкам. Ці обмеження будуть діяти) до 12 квітня. А по неділях заборона буде стосуватися всіх”, − зазначив глава держави.

Вискарра пояснив, що ці обмеження торкнуться тільки тих перуанців, яким необхідно вийти з дому з побутових питань.

На працівників підприємств та установ, що продовжують свою роботу в умовах надзвичайного стану, нововведення поширюватися не буде.

За останніми даними, в Перу заражені понад 1,4 тисячі осіб, зафіксовані 47 смертей.

Надзвичайний стан в країні, який передбачає закриття кордонів, було введено в середині березня. Пізніше влада запровадила на всій території Перу комендантську годину.

Карантин у столиці Перу: на узбережжі повернулися птахи і морські тварини

Раніше повідомлялося, що жителі Албанії можуть вийти з дому тільки за умови отримання смс-повідомлення з дозволом. При цьому воно діє всього годину, а перебувати на вулиці можна з 05.00 до 13.00.

Loading...

Залишити відповідь