В Італії хворих COVID-19 лікують кров’ю видужали від інфекції

В Італії пацієнтів з коронавірусом лікують кров’ю тих, хто одужав

Хворі отримують плазму крові тих, хто вилікувався. Першими донорами стала сімейна пара, вони перехворіли одними з перших в провінції.

У провінції Павія в регіоні Ломбардія, Італія, почали лікувати хворих COVID-19, використовуючи плазму крові видужали. Про це повідомляє агентство ANSA у четвер, 2 квітня.

“Деякі пацієнти вже отримали плазму крові пацієнтів, вилікуваних від коронавіруса, яка очевидно містить антитіла”, – сказано в повідомленні.

Відзначається, що перші два доктори, заражені коронавірусом в Павії, стали донорами для пацієнтів, які зараз проходять лікування.

“Двома першими донорами стали лікарі з міста П’єве-Порто-Мороне (чоловік і дружина), вони одними з перших перехворіли хворобою COVID-19 в провінції Павія”, – пише видання.

Нагадаємо, що раніше в Італії число жертв COVID-19 перевищило 13 тисяч. В цілому позитивний результат на коронавирусную інфекцію підтвердився у 80 572 осіб.

Також повідомлялося, що в Італії пояснили високу смертність під час пандемії. Смертність від коронавіруса у вікових категоріях 60+ становить від 5% до 25%. Чим старше, тим вище.

Loading...

Залишити відповідь