Глава парламенту Ірану заразився COVID-19

Всього тести на коронавірус пройшли 100 парламентаріїв Ірану і у 23 з них діагноз підтвердився.

Аналіз на коронавірус голови парламенту Ірану Алі Ларіджані показав позитивний результат, повідомили в четвер, 2 квітня, в парламентському відділі зв’язків з громадськістю, пише Інтерфакс-Україна.

Ніяких деталей про стан здоров’я Ларіджані не повідомляється, зазначається лише, що він поміщений на карантин.

Зараз глава Меджлісу Ірану став найбільш високопоставленим представником іранської влади, що заразилися коронавірусом.

Раніше представник парламенту повідомив, що у 23 з 100 депутатів, яким робили тести, виявили коронавірус. Всього в меджлісі налічується 230 законодавців.

Крім того, вірус був виявлений у високопоставленого радника керівника Ісламської республіки Іран аятоли Алі Хаменеї Алі Акбара Велаяті, у голови Комітету з національної безпеки і зовнішньої політики меджлісу (парламенту) Ірану Моджтаба Зульнура, а також віце-президента Ірану у справах жінок і сім’ї Масуме Ебтекар.

За даними агентства Fars, міністр культурної спадщини і туризму Алі Асгар Мунесан, міністр торгівлі Реза Рахмані і перший віце-президент країни Эсхак Джахангири також є інфікованими новим коронавірусом COVID-19.

Від коронавіруса в Ірані помер Сейєд Мохаммад Мирмихаммади, член дорадчого органу при Вищому керівника Ірану – Ради доцільності.

Як сообащлось, в Ірані вже більше 300 жертв профілактики коронавіруса алкоголем.

Також Кореспондент писав, що в Ірані різко збільшилася кількість інфікованих COVID-19.

Loading...

Залишити відповідь