У Туркменістані заборонили говорити про коронавирусе

Громадянам забороняють говорити про коронавирусе і носити маски. Паралельно з цим в країні вводяться обмеження на переміщення і закриваються підприємства і установи.

У Туркменістані громадянам заборонили говорити про коронавирусе та пандемії, а журналістам заборонили використовувати слово “коронавірус”. Про це у вівторок, 31 березня, повідомляє міжнародна організація Репортери без кордонів.

Зазначається, що слово “короновірус” навіть виключено з інформаційних брошур, які Моз поширює в школах, лікарнях та на підприємствах.

Тим часом журналісти Радіо Свобода з Ашхабада повідомляють, що громадянам забороняють говорити про пандемію коронавіруса і носити маски – такі дії можуть закінчитися арештом.

“За будь-які розмови про короновирусе в країні забирають. У чергах, на зупинках, в автобусах слухають розмови спецлюди”, – йдеться в повідомленні.

На тлі заборони на згадку про коронавирусе в країні ввели обмеження руху в столицю з регіонів і переміщення громадян всередині країни, на дорогах і громадських місцях здійснюється вимір температури. Також в аптеках спостерігається гостра нестача антисептичних засобів.

Крім того, в країні закриваються об’єкти дозвілля та приватні підприємства. Працівників держустанов відправляють у відпустку без утримання.

Нагадаємо, минулого літа в Туркменістані затримували громадян, які стоять у черги до банкоматів в умовах ліміту на переведення в готівку грошей.

Також повідомлялося, що президент Туркменістану вчив чиновників міксувати музику, а за півроку до цього показав військовим, як на велосипеді стріляти по мішенях.

Loading...

Залишити відповідь