Лукашенко розраховує, що до Великодня вірус в Білорусі піде на спад

Лукашенко дав прогноз щодо вірусних захворювань

Глава держави вважає, що зараз в Білорусі пік вірусних захворювань, які, за його надіям, незабаром ослабнуть.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко не має наміру переносити президентські вибори через коронавіруса, і заявив, що країна зараз проходить пік вірусних захворювань, який, як він сподівається, спаде до Великодня. Про це у вівторок, 31 березня, повідомляє Sputnik.

“Нам треба не тільки обговорювати, але і планувати президентські вибори”, – констатував глава держави. Після чого додав, що “у нас поки немає підстав переносити президентські вибори, як деякі тут нам не вороги, не то суперники) підказують: не треба проводити. Мене завжди це насторожує”.

Про це Лукашенко заявив під час робочої зустрічі з головою Ради Республіки національних зборів Наталією Кочановой.

“Ми зараз, це мої відчуття, виходячи з цифрового аналізу захворюваності, перебуваємо на піку. Я вже молю Бога, щоб до Великодня цей пік пішов вниз”, – сказав Лукашенко.

Глава держави додав, що на тлі боротьби з поширенням нового коронавіруса не можна забувати, що є багато інших категорій пацієнтів, які потребують медичної допомоги.

Сьогодні повідомлялося, що в Білорусі зафіксована перша смерть пацієнта з підтвердженим коронавірусом COVID-19. Загальна кількість заражених коронавірусом в країні досягло 152.

Раніше Лукашенко дав чиновникам кілька порад про те, як вберегтися від зараження коронавірусом. Зокрема, він заявив, що “труїти” вірус можна горілкою. Крім того, Лукашенко порадив ходити в сауну два-три рази в тиждень.

Loading...

Залишити відповідь