Магазин викинув продукти на 35 тисяч доларів за кашлявшей жінки

Працівникам магазину Gerrity’s в Пенсільванії, довелося викинути товари і провести додаткову дезінфекцію відділів.

Прокуратура штату Пенсільванія, США, розглядає справу жінки, навмисно кашлявшей в магазині на продукти. Про це йдеться в повідомленні, розміщеному в четвер, 26 березня, на сторінці торговельної мережі Gerrity’s в Facebook.

Інцидент стався в магазині мережі в місті Хэновер. За оцінкою керівництва магазину, частина товарів після інциденту довелося викинути. Загальний збиток магазин оцінює у більш ніж 35 тисяч доларів.

“Менеджер інформував про те, що жінка зайшла в магазин і почала навмисно кашляти на свіжі продукти, а також у відділах випічки, м’яса та бакалії”, – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що працівникам магазину з-за особливих заходів безпеки у зв’язку з пандемією нового коронавіруса довелося викинути товари, на які могла потрапити слина жінки, і провести додаткову дезінфекцію відділів, де вона побувала.

“Ми перевіряємо, чи покриє страховка ці витрати, але в будь-якому випадку будемо змушені підняти розцінки на товари в наступному році”, – пояснили в магазині.

Порушницю затримали працівники магазину і передали її поліції.

У жінки примусово візьмуть аналіз на COVID-19.

За інформацією університету Джонса Хопкінса, який проводить підрахунки на основі даних федеральних і місцевих властей, в США зафіксували майже 70 тисяч випадків зараження новим коронавірусом. Померли 1070 осіб, 619 одужали. У штаті Пенсільванія підтверджені 1 687 випадків зараження і 16 летальних випадків.

Раніше з-за коронавіруса українська торгова мережа ввела “пенсійний годину”.

Loading...

Залишити відповідь