Косплеерша зізналася, що вона чоловік, але їй не вірять

Японська косплеерша, яка перевтілюється в жіночих аніме-персонажів, зізналася, що вона насправді чоловік. Прихильники відмовилися у це вірити, не звертаючи уваги на відеодокази.

Серед шанувальників Рей Дюнуа багато чоловіків, яких приваблюють яскраві образи. Для них стало справжньою несподіванкою визнання Дюнуа в тому, що насправді вона чоловік. Про це пише Oddity Central.

Рей, популярна японська косплей-блогерша, що зібрала з 2014 року 65 тисяч передплатників у Twitter, відома тим, що перевтілюється в знаменитих красунь з популярних аніме-серіалів.

Дівчина 14 березня опублікувала дві фотографії, на одній з яких був відображений новий образ, а на другий – невідомий передплатникам Рей хлопець.

女装コスプレイヤー”麗癒”さんがあげたあるビフォーアフター写真が話題となっている!そこにはイケメンダンディーな男性と、国宝級の美女が写っている…。この二人、なんと同一人物だというのだ!嘘だろ(=_=)今回は、そんな麗癒さんに直接色々聞いてみたぞ◎
https://t.co/VoGK8KS9yb

— ワラウクルミ (@waraukurumi) March 18, 2020

Однак передплатники відмовилися вірити кумиру. Тоді Дюнуа поділилася посиланням на свій менш розвинений YouTube-канал. Виявилося, що ще другого березня Рей опублікувала в Twitter уривок з ролика з перевтіленням, але він чомусь залишився непоміченим фанатами. Повне відео як раз і було залито на YouTube.

Після того, як Рей зізналася в тому, що всі ці роки була чоловіком, кількість її передплатників у Twitter зменшилася. Зараз їх 61,6 тисячі осіб.

Рей каже, що розповів людям правду для того, щоб навчити передплатників не довіряти побаченому в інтернеті.

Раніше в мережі популярною стала п’ятдесятирічна японка Саюрі Озаки з-за косплея школярок.

Loading...

Залишити відповідь