Грізлі Бо вийшов з сплячки

У Канаді від зимової сплячки прокинувся ведмідь Бо. Щоб нарешті побачити світ, йому довелося розрити сніг і вибратися назовні.

Канадський ведмідь на прізвисько Бо прокинувся від сплячки і розрив весняний сніжок. Його пробудження зняла на камеру рейнджер Ніколь Гангнон. Про це повідомляє The Guardian.

Гангнон вітала Бо в своєму Instagram.

 

 

 

 

Подивитися цю публікацію в Instagram

Had this on my story but this moment needs to be on my IG forever ❤️ 🐻 ❤️ 🐻 ❤️ #boothebear #grizzlybear #awake #missedhimsomuch❤️ #springhassprung2020 #hibernationover #bears🐻 #bearsofinstagram❤️❤️❤️ #boogrizzly #followhim @boogrizzly #abearslife #beautifullife #heismine #iamhis #myworld #myheart #myboo

Публікація від Nicole Marie (@grizzlygirl84) 18 Мар 2020 о 5:34 PDT

“Так! Привіт! О, мій великий хлопчик, мама так тобою пишається. Так приємно на тебе дивитися”, – підписала відео Ніколь.

Гангнон протягом восьми років намагалася запам’ятати, Бо як виходить зі сплячки, але кожен раз саме в цей момент камери спостереження та інша апаратура рейнджерів давала збій.

Гангнон написала, що не зуміла стримати сліз при вигляді сонного ведмедя.

“Це чудово, поглянути на нього особисто, а не через камеру. Він такий щасливий, що серце починає співати. А коли він встає, можна помітити посмішку на його обличчі. Він ніби говорить: „Привіт, світ, я знову з вами“, – поділилася емоціями рейнджер.

Подивитися на диких тварин можна онлайн. На час карантину, дирекції багатьох зоопарків прийняли рішення встановити веб камери в деяких клітинах з тваринами, де ті не будуть заважати їх мешканцям і транслювати їх життя через веб камери.

 

Loading...

Залишити відповідь