ЗМІ назвали першого заразилася COVID-19 в Китаї

Першою коронавірус виявили у продавщиці з ринку Хуанань в Ухані, дізналися ЗМІ. Раніше писали, що нульовим пацієнтом був чоловік.

У Китаї встановили особу першої людини, що заразилася новим коронавірусом. Як пише газета Пэнпай, COVID-19 вперше виявили у продавщиці на ринку морепродуктів Хуанань в Ухані за прізвищем Вей.

При цьому досі невідомо, як саме вона заразилася.

Виданню вдалося ознайомитися зі списком перших заражених. Згідно з цими даними, 24 людини відвідували ринок Хуанань, четверо з них – члени однієї сім’ї.

Відомо, що Вей протягом тривалого часу проживала поблизу ринку. Коли вона помітила у себе високу температуру, звернулася в клініку на першому поверсі свого будинку.

Вона розповідала, що в звичайних випадках вона швидко видужувала, але в цей раз занепокоїлася, тому що навіть уколи не допомогли їй позбутися від недуг. Коли жінка звернулася в іншу клініку, їй також не змогли допомогти.

16 грудня Вей прийшла в лікарню Сехэ (Wuhan Union Hospital) при Хуачжунском університеті науки і технології. Там у неї і підтвердили наявність коронавіруса.

Раніше ЗМІ писали, що перший випадок зараження коронавірусом стався в Китаї ще 17 листопада, а не в грудні, як вважалося раніше.

Тоді стверджувалося, що першою людиною, зараженою новим захворюванням, міг бути 55-річний житель провінції Хубей, але статус його як нульового пацієнта офіційно не підтверджений.

З початку епідемії в Китаї підтверджені 81 285 випадків зараження, зараз хворіють 3947 осіб (1235 осіб перебувають у важкому стані), 74 051 осіб виписано з лікарень, 3287 померли.

 

Loading...

Залишити відповідь