У США клініки тричі відправляли додому чоловіка з COVID-19

Чоловік три рази звертався до лікарів, але отримував відмову у госпіталізації

Хворий американець незадовго до смерті три рази звертався в різні клініки, однак госпіталізували його лише тоді, коли йому стало зовсім погано.

У США лікарі тричі відправляли додому заразилася коронавірусом чоловіка, після чого він помер. Свої дії медики аргументували тим, що пацієнт не має симптомів, повідомляє The Kansas City Star.

Відзначається, що Денніс Вілсон захворів і 12 березня звернувся до лікаря. Його турбували симптоми, що нагадують грип. Лікар порекомендував йому багато пити і відпочивати і відправив додому. Наступного дня чоловік пішов в іншу клініку, де у нього взяли аналізи. Проте тести на грип А і B виявилися негативними, і його відправили додому.

Через кілька днів Вілсону стало краще, але ввечері він став скаржитися на задишку. Вночі дружина відвезла його в третю клініку. Флюорографія показала, що у нього двостороння пневмонія. Однак підстав провести тест на коронавирусную інфекцію було недостатньо, незважаючи на те що лікар підозрював її у чоловіка.

На наступний день стан Вілсона погіршився, його госпіталізували. Його дружину відправили на карантин, а чоловікові провели тест на коронавірус, який показав позитивний результат. Через кілька днів він помер.

За останніми даними, у США число жертв COVID-19 перевищила 1000 осіб. Всього зареєстровано понад 69 тисяч випадків зараження коронавірусом.

Також повідомлялося, що США прискорять тестування на COVID-19: воно стане частково самостійним.

Loading...

Залишити відповідь