У Німеччині покажуть мощі святої Корони – захисниці від епідемій

Християнська мучениця по імені Корона вважається покровителькою від всіх епідемій, а не тільки коронавіруса.

У німецькому Аахені місцевий собор виставить для вшанування раку з мощами святої католицької по імені Корона, яку вважають покровителькою опору епідемій. Виставлення було заплановано ще до пандемії, однак тепер його доведеться відкласти до закінчення спалаху. Про це в середу, 25 березня, повідомило Reuters.

Співробітники собору готують для огляду реліквіарій з золота, бронзи і слонової кістки, який протягом останніх 25 років був недоступний громадськості.

Собор планував цього літа показати релікварій святої Корони в рамках виставки, присвяченої ювелірній майстерності. Але тепер неясно, коли люди зможуть побачити святиню з-за суворих обмежень на збори.

“Ми дістали святиню трохи раніше, ніж планували, і тепер очікуємо більшого інтересу з-за вірусу”, – сказала прес-секретар Ахенського собору Даніела Левенич.

Вважається, що святий Короні було всього близько 16 років, коли римляни вбили її, ймовірно, в Сирії, за те, що вона сповідувала християнську віру. Мощі Корони, привезені в Ахен королем Оттоном III в 997 році, зберігалися в гробниці під плитою в соборі до того, як були поміщені в раку у вигляді храму, висота якої становить 93 сантиметри.

У прес-службі собору підкреслили, що Корона є покровителькою опору всім епідемій, а не тільки коронавіруса.

G20 прийняла заяву по боротьбі з пандемією

Нагадаємо, за останніми даними, в Німеччині кількість інфікованих наближається до 40 тисяч.

Loading...

Залишити відповідь