У Франції хворих COVID-19 втричі більше офіційних даних

Різниця в цифрах обумовлена тим, що лабораторні тести проводили в основному для госпіталізованих пацієнтів і персоналу.

У Франції реальне число заражених на коронавірус за тиждень може перевищувати 41 тисячу, що втричі більше, ніж лабораторно підтверджених випадків за цей період, пише ЕП з посиланням на тижневий вісник Агентства суспільного здоров’я Франції.

За даними моніторингу мережі Варти (Sentinelles), серед пацієнтів, які зверталися до своїх терапевтам на материковій частині Франції у період з 17 по 22 березня, може бути до 41 836 пацієнтів з COVID-19.

Моніторинг почали з 17 березня, тому неможливо провести порівняння з даними за більш давні періоди.

За офіційною статистикою, за цей період зафіксували близько 13 200 лабораторно підтверджених випадків: за станом на вечір 16 березня було зафіксовано близько 6630 випадків, на вечір 23 березня, близько 19 800 тисяч.

У матеріалі BFMTV відзначають, що така різниця в цифрах обумовлена тим, що лабораторні тести проводилися в основному для госпіталізованих пацієнтів і персоналу, яких доглядає за ними. Тому не дивно, що кількість випадків діагностованих терапевтами, значно більше, ніж лабораторно підтверджених.

Найбільше інфікованих у регіонах Іль-де-Франс, Гран-Ест і Луарі.

За даними, вказаними в тижневику, 68% пацієнтів, яких довелося лікувати у відділеннях інтенсивної терапії, мали інші хронічні проблеми зі здоров’ям, 62% були старше 65 років.

Станом на вечір 25 березня, у Франції за добу від коронавіруса помер 231 чоловік, загальна кількість заражень перевищила 25 000.

Ще повідомлялося, що більше тисячі українців повернулися з Франції додому.

Loading...

Залишити відповідь