В Італії медик покінчила з собою страху, що була рознощиком COVID-19

У медсестри діагностували коронавірус і відправили її додому в самоізоляцію. Жінка тривожилась, що могла заразити вірусом інших, і вчинила самогубство.

У місті Монца в італійській провінції Ломбардія медсестра покінчила з собою, так як у неї діагностували COVID-19, і вона боялася, що заразила інших людей. Про це повідомляє прес-служба Національної федерації медсестер Італії в четвер, 26 березня.

Даніеле Трецци було 34 роки, вона працювала у відділенні інтенсивної терапії лікарні Сан Джерардо. 10 березня у неї діагностували коронавирусную інфекцію і відправили додому на карантин.

Трецци дуже переживала із-за того, що могла стати рознощиком вірусу, розповідають її колеги. Стрес, а не хвороба, з’явився причиною суїциду, підкреслили у федерації.

Це вже другий подібний випадок в Італії. Минулого тижня аналогічний випадок стався у Венеції.

Сайт Федерації медичних гільдій Італії публікує оновлений список медпрацівників, померлих від COVID-19, на сьогодні в ньому 33 прізвища.

Раніше в ООН заявили, що в Італії коронавірусом заразився кожен п’ятий медик. Більшість медиків – жінки, саме вони знаходяться на першій лінії боротьби з COVID-19, підкреслили в організації.

Також повідомлялося, що в Іспанії медикам вказали, кого рятувати в першу чергу. Іспанські лікарні завантажені, тому медики не можуть надати допомогу всім. Етичне посібник має допомогти медикам розставити пріоритети.

Loading...

Залишити відповідь