США звинуватили Мадуро в торгівлі наркотиками

Мадуро причетний до наркоторгівлі, впевнені в США

Американська влада оголосила нагороду в мільйони доларів за Мадуро і кількох його соратників.

Мін’юст США в четвер, 26 березня, пред’явив звинувачення президенту Венесуели Ніколас Мадуро в причетності до обігу наркотиків. Про це йдеться в заяві держсекретаря Майка Помпео.

“Сьогодні держдепартамент США оголосив ряд нагород за інформацію, яка приведе до арешту і/або засудження венесуельських громадян, щодо яких міністерство юстиції сьогодні оприлюднило обвинувальні висновки за їх роль у міжнародному обороті наркотиків: Ніколас Мадуро Морос, Діосдадо Кабельо Рондон, Уго Карвахаль Барріос, Клівер Алькала Кордонес і Тарек Зайдан Ель-Айссами Мадда”, – йдеться в заяві.

За Мадуро влада США оголосила нагороду в 15 мільйонів доларів, а за інших – по 10 мільйонів.

Кабельо – голова національного установчих зборів; Тарек ель-Айссами – віце-президент Венесуели з питань економіки та фінансів; Удо Карвахаль – колишній глава військової розвідки Венесуели; Кордонес – генерал-майор у відставці.

“Займаючи ключові пости в уряді) режиму Мадуро, ці особи підривали суспільну довіру, сприяючи постачання наркотиків з Венесуели, включаючи контроль за літаками, які вилітають з венесуельської авіабази, а також контроль за маршрутами доставки наркотиків через порти Венесуели”, – стверджують у Помпео.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп під час щорічного звернення до Конгресу 4 лютого пообіцяв “зруйнувати тиранію” Мадуро у Венесуелі.

А Мадуро 6 березня оголосив співвітчизникам, що США готують план війни проти Боліваріанської республіки.

Loading...

Залишити відповідь