Сенат США затвердив пакет допомоги на $2 трлн через COVID-19

Кожен дорослий американець отримає $1200, ще по $500 виділять на кожного неповнолітнього. Також кошти виділять на кредити для підприємств.

Законопроект про виділення $2,2 трильйонів підтвердили в Сенаті США. Гроші призначені для стимулювання економіки через пандемію коронавіруса. Про це повідомляє The Guardian у четвер, 26 березня.

Кожному дорослому громадянинові США виділять допомогу в сумі $1200, і за $500 на неповнолітніх. Передбачена також програма кредитування на 500 мільярдів для підприємств, штатів і міст.

Малим підприємствам буде виділено 367 мільярдів. Затверджений пакет надає лікарням 130 мільярдів і розширює страхування по безробіттю.

Пакет допомоги підтримали 96 сенаторів. За словами лідера республіканців Мітчелла Макконнелл, така сума дорівнює “рівня інвестицій у нашу країну у військовий час”.

“Це не момент свята, а момент необхідності. Кажу всім американцям: допомога вже в дорозі”, – заявив лідер меншості Чак Шумер.

Нагадаємо, що раніше у США число жертв COVID-19 перевищила 1000 осіб. За останні дні кількість смертей в країні зросла в три рази. Всього зареєстровано понад 69 тисяч випадків зараження коронавірусом.

Жодних карантинів. План Трампа проти вірусу

Loading...

Залишити відповідь