Франція вивела своїх військовослужбовців з Іраку

Іноземні сили почали залишати Ірак

Французькі сили вийшли з Іраку відповідно до договору, укладеного з урядом, стверджують у іракської армії.

Французькі військові, які беруть участь у міжнародної антитерористичної коаліції на чолі з США, покинули територію Іраку. Про це в середу, 25 березня, повідомляє Іракське агентство новин з посиланням на прес-секретаря командувача іракської армії генерал-лейтенанта Абдель Каріма Халафа.

За його словами, “французькі війська покинули територію Іраку і евакуювали авіабазу міжнародної коаліції”. Халаф зазначив, що “французькі сили вийшли з Іраку згідно з договором, укладеним з іракським урядом”.

Раніше в лютому Комітет з оборони і безпеки парламенту Іраку заявляв, що сили міжнародної коаліції, яку очолюють США, зупинили операції на іракській території і готуються до евакуації своїх військ з країни. Тоді ж телеканал Al Jazeera повідомив, що Франція, Німеччина та Австралія вже подали в Об’єднане командування іракської армії запити про підготовку до виведення своїх армійських підрозділів з Іраку.

Нагадаємо, в лютому міністри оборони країн-учасниць НАТО затвердили відновлення і розширення тренувальної місії по боротьбі з ИГИЛ в Іраку.

Loading...

Залишити відповідь