Протести в Індії: у Нью-Делі загинули 35 людей

У Нью-Делі під час протестів загинули 35 людей

В Індії тривають протести проти нового закону про громадянство, згідно з яким багато мусульмани позбудуться громадянства.

У Нью-Делі у ході протестів проти закону про громадянство загинули 35 осіб. Про це повідомляє МВС Індії в п’ятницю, 28 лютого.

Поліція заарештувала 514 протестувальників “для допиту”, а також порушила сорок вісім справ, і ще більше буде зареєстровано “в належний час”.

“З 24 лютого в результаті цих трагічних інцидентів загинули 35 людей… Два співробітника Служби безпеки пожертвували своїми життями при виконанні службових обов’язків, щоб відновити закон і порядок. Крім того, майже 70 співробітників поліції і старших офіцерів отримали поранення в результаті інцидентів”, – заявили в міністерстві.

В районах міста, де відбулися запеклі зіткнення, міська влада ввела комендантську годину, а головний міністр Делі Арвінд Кеджривал закликав уряд ввести в ці райони армію.

Відомство закликало людей “не вірити чуткам і не стати жертвою злих намірів людей і груп, зацікавлених у нагнітанні міжобщинної напруженості”.

“Тільки 12 поліцейських ділянок з 203 в Делі, або близько 4,2%, були порушені цими заворушеннями”, – підсумували в МВС додали, що за останні 36 годин ніяких спалахів насильства на північному заході Нью-Делі не зафіксовано.

Раніше повідомлялося про сім загиблих і 150 поранених в результаті протестів у Нью-Делі. Масові сутички стались через прийняття нового закону про громадянство, який передбачає, що немусульманські біженці в Індії, мають право отримати громадянство країни у спрощеному порядку.

При цьому перші протести проти нового закону в Індії почалися ще 12 грудня 2019 року.

Loading...

Залишити відповідь