Повторно інфіковані коронавірусом люди не заразні

У Китаї заявляють, що повторно інфіковані коронавірусом пацієнти не заразні

Приблизно у 14% людей, що перехворіли коронавірусом, знову виявили інфекцію. Китай заявляє, що ці люди не заразні.

Люди, хворі повторно коронавірусом після одужання, не поширюють його. Про це заявила представниця Держкомітету у справах охорони здоров’я КНР Го Яньхун у п’ятницю, 28 лютого.

“У кількох провінціях Китаю зафіксовані випадки нового звернення за медичною допомогою виписаних з лікарень пацієнтів, у яких результат повторного тесту на наявність РНК вірусу був позитивний. Після спостереження за цими пацієнтами медики не виявили у них ознаки поширення коронавіруса”, – сказала Яньхун.

Напередодні видання China Daily повідомило, що в південній китайській провінції Гуандун приблизно у 14% пацієнтів, які вилікувалися від викликається коронавірусом пневмонії, після лікування знову виявлений вірус.

Нагадаємо, сьогодні про виявлення першого випадку коронавіруса заявили в Білорусі. За останніми даними число заражених коронавірусом поза Китаю перевищило 3600.

Також у Литві повідомили про перший випадок коронавіруса. Жінка нещодавно повернулася з італійської Верони, де і заразилася. У неї спостерігаються слабко виражені симптоми.

Loading...

Залишити відповідь