Німеччина виділить €4 млн Червоного Хреста в Україні

З 2019 до 2021 року Німеччина виділить МКЧХ на гуманітарну діяльність в Україні 12,3 млн євро.

Німеччина виділить додаткові 4 млн євро Міжнародного комітету Червоного Хреста на гуманітарну діяльність в Україні. Про це повідомив МЗС ФРН у п’ятницю, 28 лютого.

“Федеральний уряд збільшує фінансову підтримку гуманітарних заходів Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) в Україні у 2020 році додатково на 4 млн євро”, – сказано в повідомленні.

Гроші нададуть на додаток до обіцяних раніше 2 млн євро. Також передбачається, що у 2021 році буде виділено ще 2 млн євро. В цілому з 2019 до 2021 року Німеччина виділить МКЧХ на гуманітарну діяльність в Україні 12,3 млн євро.

Серед одержувачів допомоги МКЧХ багато внутрішньо переміщених осіб та сімей, які взяли біженців. Ще один напрямок роботи – забезпечення населення чистою питною водою.

Діяльність також включає медичну допомогу, закупівлю медикаментів, обладнання для лікарень та інших закладів охорони здоров’я, навчання з надання першої допомоги, навчання медичного персоналу, профілактичні заходи, а також забезпечення продуктами харчування та гігієни.

Нагадаємо, що раніше Червоний Хрест направив 175 тонн гумпомощи в “ЛДНР”. Через КПВВ Новотроїцьке пройшли 12 вантажівок. Жителі Донбасу отримають продукти, будматеріали і посуд.

В ООН назвали суму допомоги Донбасу в 2020 році

Loading...

Залишити відповідь