Коронавірус: в Азербайджані виявили зараженого росіянина

Коронавірус поступово поширюється по планеті

Росіянин прибув до Азербайджану з Ірану. Чоловіка помістили в спеціальний бокс. Тести дали позитивний результат.

В Азербайджані виявлено перший випадок інфікування новим коронавірусом. Зараженим виявився громадянин Росії, повідомляє ТАСС з посиланням на оперативний штаб при кабінеті міністрів Азербайджану в п’ятницю, 28 лютого.

“Штаб підтверджує перший випадок зараження коронавірусом в Азербайджані. Захворювання виявлено у громадянина Росії, який прибув до Азербайджану з Ірану”, – йдеться в повідомленні.

За даними штабу, при в’їзді з Ірану в Азербайджан у даної особи були виявлені симптоми захворювання, він був поміщений в спеціальний бокс.

“Проведені обстеження та тести на інфікування дали позитивний результат. В даний час стан пацієнта стабільний”, – зазначається в повідомленні.

У штабі також зазначили, що лікарня, в яку поміщений хворий, “має професійним лікарським складом та спеціалізованим обладнанням для забезпечення його відповідною терапією та недопущення поширення інфекції”.

Також британські влади зафіксували перший випадок зараження коронавірусом в Уельсі, повідомляє агентство Press Association. Відомо, що чоловік, ім’я якого не називається, був інфікований на півночі Італії, де нещодавно побував.

Раніше в п’ятницю стало відомо про виявлення першого випадку коронавіруса в Білорусі. Хворим виявився студент з Ірану.

За останніми даними число заражених коронавірусом поза Китаю перевищило 3600.

Loading...

Залишити відповідь