У Нігерії від лихоманки померли понад 100 людей

Найбільш широке поширення лихоманка Ласса отримала в Західній Африці

Найбільша кількість хворих на лихоманку Ласса зазначено в південних штатах Едо, Ондо і Эбонийи. Найбільше їх зафіксовано 586.

У Нігерії кількість померлих від розпочатої у грудні минулого року спалахи лихоманки Ласса досягла 103 людей. Про це повідомляє The Nation з посиланням на Нігерійський центр по боротьбі з хворобами (NCDC) у четвер, 20 лютого.

Так, кількість підтверджених випадків захворювання на лихоманку Ласса становить 586. Перший випадок захворювання цією лихоманкою був виявлений 19 лютого в найбільшому місті Нігерії, Лагосі, населення якого досягає 21 млн осіб.

Найбільше число хворих відзначено в південних штатах Едо, Ондо і Эбонийи. На Едо і Ондо припадає 67% всіх виявлених випадків лихоманки Ласса. Хвороба відмічена у 26 штатах Нігерії 36, які утворюють державу. Серед хворих є й медичний персонал, який займався лікуванням хворих, зазначає NCDC.

У 2019 році В Нігерії сталася епідемія лихоманки Ласса, яка призвела до смерті 170 осіб. До кінця року ситуація, за словами медичних влади, стабілізувалася, проте, як виявилося, ненадовго. Нові випадки лихоманки Ласса були виявлені за два дні до настання нового 2020 року.

Лихоманка Ласса представляє собою гостре інфекційне вірусне захворювання, що входить в сімейство аренавирусов групи геморагічних лихоманок. Вона споріднена захворювання, що викликається вірусом Ебола. Найбільш широке поширення лихоманка Ласса отримала в Західній Африці, включаючи Нігерію, Ліберії, Гани, Гвінеї і Сьєрра-Леоне. Щорічно в цих країнах лихоманку Ласса хворіють до 500 тисяч чоловік, кількість померлих становить близько 5 тисяч осіб.

Раніше в лютому повідомлялося, що в Нігерії стався спалах невідомого захворювання. У штаті Бенуэ від невідомої хвороби померли 15 осіб. Зафіксовано щонайменше 104 випадки зараження.

Loading...

Залишити відповідь