У Китаї різко знизилася кількість нових заражень коронавірусом

Щоденне число пацієнтів, які вилікувалися від COVID-19 і виписаних з лікарень, другий день поспіль перевищує кількість нових підтверджених випадків зараження.

У Китаї в чотири рази скоротилася кількість випадків зараження коронавірусом COVID-19. За останню добу підтверджено 394 нових випадки зараження. Про це повідомляє Сіньхуа з посиланням на Державний комітет у справах охорони здоров’я КНР у четвер, 20 лютого.

Днем раніше влада Китаю повідомляла про 1749 нових хворих.

Щоденне число пацієнтів, які вилікувалися від COVID-19 і виписаний з китайських лікарень, другий день поспіль перевищує кількість нових підтверджених випадків зараження. За даними відомства, у середу виписалися з лікарень 1 779 видужали пацієнтів, що набагато більше кількості підтверджених випадків зараження, яке становило 394 – йдеться в повідомленні.

Згідно з даними на кінець середовища, китайські госпіталі в цілому покинули 16 тисяч 155 пацієнтів, які вилікувалися від коронавирусной інфекції.

Щоденне число нових випадків захворювання зменшувалася протягом трьох днів поспіль, з понеділка, коли воно скоротилося до 1886, що вперше стало нижче 2000 випадків з 31 січня.

Найбільш серйозно постраждала від коронавирусной епідемії провінція Хубей повідомила про 349 нових випадків зараження в середу. Показник різко скоротився у порівнянні з попереднім днем, коли кількість випадків зараження склало 1693.

Нагадаємо, у Китаї число жертв коронавіруса досягло 2118. За добу померло 114 осіб. Загальна кількість інфікованих перевищила 74 тисячі.

Loading...

Залишити відповідь