На український евакуаційний літак не пустили громадянку Казахстану

Китайські медики виявили у жінки підвищену температуру і не допустили її евакуацію. Її помістять під спостереження в Китаї.

Китайські власті не пустили громадянку Казахстану на український борт для евакуації з Уханя з-за високої температури. Про це в четвер, 20 лютого, повідомляє Інтерфакс-Казахстан з посиланням на главу Моз Казахстану Елжана Биртанова.

“Попередньо було заявлено два наших громадянина. Але це стандартна процедура, в карантинних зонах для перешкоди поширенню інфекції в інші регіони, країни, абсолютно правильно роблять китайські влади, температурящих осіб не випускають для того, щоб захистити інших. Тому наша громадянка залишилася там”, – сказав грава Моз Казахстану.

За його словами, український борт доставив в Алмати тільки одну громадянку Казахстану.

Разом з тим, Биртанов заявив, що жінку, яка залишилася в Китаї, помістять під спостереження лікарів, а Казахстан буде стежити за цією ситуацією. Поки що у них немає інформації, чи захворіла вона чи ні.

Раніше повідомлялося, що китайські медики не пустили на борт також трьох українців. Всього ж на борт допущено 73 людини.

Нагадаємо, на посадку з’явилися всі 48 громадян України і 29 іноземних громадян: вісім – Аргентини, п’ять – Домінікани, п’ять – Еквадору, чотири – Сальвадора, по два – Казахстану і Коста-Ріки і по одному громадянину з інших держав.

Loading...

Залишити відповідь