Американця заарештували за день тричі

Поліцейські Нью-Йорка три рази за день заарештовували одного і того ж зловмисника, але з-за нового закону кожен раз їм доводилося його відпускати.

В американському Нью-Йорку поліція за один день заарештовувала одного і того ж людини три рази. Таке сталося з-за нової реформи закону штату про вихід під заставу, пише Fox News.

У перший раз американець був заарештований в дев’ять годин ранку. Його запідозрили у вчиненні крадіжки в магазині. Йому виписали повістку в суд і відпустили.

В 14:30 він знову був затриманий за ймовірний напад. Після розглядів копи його знову відпустили.

Третій арешт відбувся через пару годин. Житель Нью-Йорка вдарив когось цеглою. Поліцейські вручили йому третю повістку, знову відпустивши підозрюваного.

Профспілка нью-йоркських поліцейських назвав роботу колег грою “злови і відпусти”.

Відзначається, що американець має багату кримінальну історію – не менше 50 епізодів.

Додамо, що закон про реформу звільнення під заставу, прийнятий Нью-Йорку, дозволяє випускати підозрюваних на свободу до розгляду справ у суді. Також судам забороняється встановлювати грошову заставу або тримати обвинувачених під вартою практично по кожному виду проступків, а також по довгому списку кримінальних злочинів.

Скотт Нолан був заарештований і звільнений три рази протягом кількох годин. foxnews.com

Як повідомлялося раніше, в США стався скандал: кінна поліція вела темношкірого заарештованого на мотузці.

Нагадаємо, що у США поліцейські влаштували облаву на пилосос. Мешканка американського Орегона повідомила правоохоронцям, що до її будинку хтось пробрався і зачинився у ванній. Поліцейські прибули за викликом, прихопивши з собою службових собак.
 

Loading...

Залишити відповідь