У Чернівецькій міській раді привласнювали бюджетні кошти Порушено кримінальні справи.

5 мільйонів гривень бюджетних коштів привласнили посадовці Чернівецької міської ради. Незаконна фінансова схема стосувалася призначених для компенсації виплат за пільговий проїзд громадян.

Співробітники Служби безпеки України викрили керівників структурних підрозділів Чернівецької міської ради та кілька комерційних структур на привласненні бюджетних коштів, призначених на компенсаційні виплати за перевезення пільгових категорій населення у громадському транспорті. Про це йдеться у повідомленні пресслужби УСБУ в Чернівецькій області.

Оперативники спецслужби встановили, що протиправну схему організували посадовці департаменту житлово-комунального господарства і соціального захисту населення спільно з керівництвомКП “Інфоцентр”, місцевим приватним перевізником та фірмами, що спеціалізуються на наданні транспортних й аудиторських послуг.

Протягом 2016-2019 років змовники вносили до звітної документації завідомо неправдиві дані про фактично виконані рейсиікількість громадян, які скористалися пільговим проїздом. У звітахвони відображали показники, що вдвічі перевищували реальні. Таким чином, зловмисники привласнилимайже 5 мільйонів гривень бюджетних коштів.

Під час обшуків,проведених в офісних приміщеннях фірм-учасниць оборудки та за місцями проживання 5 фігурантівсправи, у тому числі керівника одного з відділів міськради, правоохоронці вилучили звітні та фінансово-бухгалтерські документи й інші матеріали, що доводять проведення незаконних оборудок.

Loading...

Залишити відповідь