В Австралії після пожеж пройшли дощі

У посушливих районах, де вирують лісові пожежі, пройшли дощі. Метеорологи попереджають, що скоро на регіон обрушаться грози.

В Австралії в районах, де продовжують вирувати лісові пожежі, пройшли дощі. Про це повідомляє австралійський телеканал АВС у четвер, 16 січня.

Метеорологічне бюро також попередило про сильної грози в деяких районах Сіднея, Иллаварра і на всій території Нового Південного Уельсу.

Грози повинні обрушаться на Камден, Кемпбелтаун і Піктон, а потім перемістяться в Сазерленд, Ліверпуль і Окдейл. До цього було попередження про грозу, яке охопило північ штату до Південного узбережжя.

Пожежні бригади сподіваються, що дощ полегшить роботу по боротьбі з пожежами, але є побоювання, що волога погода може викликати зсуви, зливові паводки і забруднення води.

Нагадаємо, що дим від пожеж в Австралії після оберти навколо планети повернеться на материк. Австралійський зміг вже зафіксували над Південною Америкою. На даний момент він, подолавши половину шляху, наближається до материка з протилежного боку.

Також повідомлялося, що на відновлення після пожежі Австралії знадобиться сто років. При пожежах загинули 28 осіб і понад півмільярда тварин. Зруйновано дві тисячі будинків, а шкоду місцевій екосистемі важко оцінити.

Loading...

Залишити відповідь