Макрон розповів, чому він змінив ставлення Путіну

Еммануель Макрон втомився чекати, коли вирішиться конфлікт між Росією та Україною

Президент Франції збирається будувати з Росією “архітектуру спільної європейської безпеки”.

Президент Франції Еммануель Макрон готовий до більш тісних відносин з Росією, хоча ця країна веде тривалі конфлікти зі своїми сусідами. Про це він сказав під час діалогу з журналістом RFI і браузером Нової газети після щорічного звернення президента до Франції пресі в п’ятницю, 15 січня.

У відповідь на питання, яка подія змусило Еммануеля Макрона змінити ставлення до Володимира Путіна і виступити за перегляд відносин з РФ, президент Франції відповів, що це було плодом довгих роздумів.

“Я не сказав би, що це була особлива подія серед інших. Це було достигле рішення, історична і стратегічна переконання”, – сказав президент Франції.

На питання, як президент Франції збирається будувати з Росією “архітектуру спільної європейської безпеки”, Макрон відповів: “Росія захопила Україну, і ми вжили заходів. Ми на шляху вирішення заморожених конфліктів. Але якщо чекати вирішення всіх заморожених конфліктів, щоб (почати) рухатися вперед, то можна чекати довго”.

Макрон також підкреслив, що після нормандського саміту в Парижі 9 грудня, відбувся “історичний обмін полоненими між Росією і Україною, і потрібно продовжувати таку ж плідну роботу по врегулюванню конфлікту.

Раніше Еммануель Макрон заявив, що “Європа зникне”, якщо не зможе переосмислити свою стратегію щодо Росії. На його думку, антиросійські санкції суперечать інтересам Європи.

Макрон приїде в Україну – Офіс президента

Loading...

Залишити відповідь