У Німеччині затримали чеченців за підозрою в організації теракту

Німецькі правоохоронці провели масштабні обшуки у підозрюваних в чотирьох федеральних землях. В обшуках брали участь майже дві сотні поліцейських.

Прокуратура Берліна заявила про запобігання теракту, який за її даними, готували вихідці з Чечні. Про це у вівторок, 14 січня, повідомляє Інтерфакс з посиланням на повідомлення німецького відомства.

“Підозрюваним чеченського походження у віці від 23 до 28 років ставиться в провину пошук місця для теракту з ісламістських переконань. У одного з них в ході поліцейського огляду був знайдений відповідний фотоматеріал на мобільному телефоні. Сьогоднішні обшуки повинні внести ясність у їх мотиви”, – йдеться в повідомленні прокуратури.

Зазначається, що обшуки проводилися в чотирьох федеральних землях – Берліні, Бранденбурзі, Північному Рейні-Вестфалії і Тюрінгії силами кримінальної поліції “за підтримки закордонних поліцейських служб”.

Загальне число підозрюваних не повідомляється, але наголошується, що у них вилучено готівкові гроші, холодну зброю, а також інформаційні носії.

У прокуратурі зазначили, що на даний момент конкретної загрози теракту немає.

В обшуках брали участь близько 180 співробітників правоохоронних органів.

Раніше повідомлялося, що в Криму чеченський мотоцикліст побив журналіста за зауваження.

Перед цим у Польщі за підозрою в тероризмі затримали чеченця. Суд прийняв рішення про його депортацію до Росії.

Масове затримання чеченців сталося в 2018 році в Парижі. Тоді поліція затримала 23 чеченців, яких підозрювала в рекеті.

Loading...

Залишити відповідь