США ввели нові санкції проти Венесуели

У чорний список потрапили сім членів Національної асамблеї Венесуели, включаючи нового голови парламенту Луїса Парра.

США ввели нові санкції відносно семи громадян Венесуели, серед яких нещодавно обраний спікер парламенту країни. Про це напередодні оголосив Міністерство фінансів США.

Відзначається, що в чорний список потрапили сім членів Національної асамблеї Венесуели, включаючи нового голови парламенту Луїса Парра, на тій підставі, що зазначені особи “зробили кроки по підриву процесу виборів у Національну асамблею”.

Підлягають блокуванню що знаходяться під юрисдикцією США майнові інтереси і власність потрапили під санкції осіб, а також введено загальну заборону для громадян США брати участь з ними в угодах.

Як відомо, 5 січня сили безпеки, підконтрольні президенту Венесуели Ніколас Мадуро, завадили лідеру опозиції Хуану Гуайдо, а також близько 100 парламентарів увійти в Федеральний палац правосуддя.

Офіційний Вашингтон у цьому контексті заявив, що невелика група депутатів-прихильників Мадуро “намагалася перешкодити конституційному процесу” і провела фейкові вибори, не маючи кворуму.

Депутат Луїс Едуардо Парра оголосив себе головою Національної асамблеї. Пізніше частина депутатів організувала засідання поза стінами парламенту і проголосила Гуайдо спікером.

Loading...

Залишити відповідь