Продаж комп’ютерів у світі зросли вперше за 8 років

Споживачі почали більше купувати персональні комп’ютери. Аналітики вважають, що цьому посприяло рішення Microsoft. Компанія заявила, що підтримка Windows 7 припиняється.

Світові продажі персональних комп’ютерів в минулому році зросли вперше за вісім років. Про це говорять дані компаній International Data Corporation (IDC і Gartner, пише Market Watch.

Продаж комп’ютерів за 2019 рік зросли на 2,7%, до 266,69 мільйонів. Востаннє річне зростання було в 2011 році, але тоді продажі збільшилися на 1,7%.

Відзначається, що споживачі почали купувати ПК через рішення Microsoft. Гігант заявив про припинення підтримки Windows 7 з січня 2020 року.

Експерти відзначають, що це рішення Microsoft викликала небувалий попит на комп’ютери у трьох компаній Lenovo, HP і Dell, загальна частка яких у 2019 році зросла на 2 відсотки – з 63 до 65 відсотків.

Аналітики вважають, що попит на ПК буде тільки зростати, навіть незважаючи на те, що багато хто переходить на мобільні пристрої.

Також фахівці підкреслили, що зростання продажів комп’ютерів був би ще більше, але поки що на ринку спостерігається брак процесорів Intel.

Раніше ми писали, в Google створили найпотужніший у світі комп’ютер. Розрахунок, на виконання якого пристрою від IBM потрібно 10 тисяч років, комп’ютер від Google зробив за 200 секунд.

Також повідомлялося, що перший комп’ютер Apple I продали майже за півмільйона доларів.
 

Loading...

Залишити відповідь