Крах літака МАУ розслідує спецсуд – Роухани

За збиття пасажирського літака “визначено відповідальні кілька людей”, – зазначив президент Ірану.

Влада Ірану створять спеціальний суд для розслідування авіакатастрофи літака авіакомпанії МАУ. Про це сказав президент країни Хасан Роухани, повідомляє агентство Mehr у вівторок, 14 січня.

“Судова гілка повинна створити спеціальний суд, під керівництвом високопоставленого судді і десятків експертів для розслідування інциденту з літаком”, – заявив Роухани.

Президент Ірану додав, що з того моменту, коли йому стало відомо, що причина катастрофи “незвичайна”, він доклав усіх зусиль, щоб не зволікати з розслідуванням і люди змогли дізнатися про її реальну причину.

За словами Роухани, справа з випадково збитим літаком не є звичайною справою, він підкреслив, що зараз “весь світ спостерігає за Іраном.

У свою чергу агентство Irna уточнює, що Роухан зазначив, що за збиття пасажирського літака “визначено відповідальні кілька людей”.

“Всі знають, що коренем трагедії була помилка, але при якому умови була допущена помилка?” – підкреслив Роухани.

Напередодні глава МЗС України Вадим Пристайко заявив, що за катастрофу літака МАУ повинні понести відповідальність не тільки іранські військові нижньої ланки, але і їх керівництво. За його словами, слідчі повинні дізнатися, хто віддав наказ і хто натиснув кнопку.

Також МЗС України направив Ірану дипломатичну ноту після переговорів президентів двох країн Володимира Зеленського і Хасана Рухани.

Loading...

Залишити відповідь