Ірак не має наміру змінювати рішення про виведення військ США

Рішення парламенту про виведення іноземних військ не підлягає перегляду, заявили в уряді країни.

Влада Іраку не маємо наміру переглядати рішення парламенту про виведення іноземних військ з країни. Про це у вівторок, 14 січня, заявили в канцелярії діючого прем’єра республіки Аделя Абдель Махді, повідомляє ТАСС.

Зазначається, що уряд Іраку не буде змінювати рішення про виведення іноземних військових контингентів, у тому числі американських військ з країни або укладати з США будь-які нові угоди, які дозволять їм залишитися.

“Ірак не підпише угоди про збереження присутності американських військ на своїй території для продовження боротьби з ИГИЛ”, – наголошується в заяві.

У документі також говориться, що кабмін буде підтримувати прийняту парламентом 5 січня резолюцію з вимогою виведення іноземних військ з країни на тлі вбивства іранського генерала Касема Сулеймані.

Без військових не буде грошей. США не підуть з Іраку

Нагадаємо, 5 січня Рада представників Іраку проголосував за припинення іноземної військової присутності в країні і відгук запиту в міжнародну антитерористичну коаліцію про надання допомоги для боротьби з ИГИЛ.

У відповідь на це Трамп пригрозив Багдаду “небаченими санкціями” і заявив, що американські війська не залишать територію країни, Ірак поки не заплатить за побудовану авіабазу.

Loading...

Залишити відповідь