Встановлена остання секція Шулявського мосту

Прогін моста вагою 540 тонн підняв і виставив в проектне положення голландський супердомкрат.

Голландські троители встановили останній прогін нового Шулявського шляхопроводу в Києві, повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації.

За інформацією прес-служби, конструкцію вагою понад 540 тонн буквально за 40 хвилин перемістили в проектне положення.

“Після стикування частин мосту почнуться дорожні роботи: пристрій асфальтобетонного покриття та встановлення технічних засобів організації дорожнього руху. В даний час продовжується будівництво підходів шляхопроводу з вулиць Вадима Гетьмана, Олександра Довженка, лівоповоротних і правоповоротных з’їздів. Фахівці прокладають інженерні мережі, зокрема, контактну мережу та зовнішнє освітлення”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, повідомляється, що постійна комісія Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку розглянула питання викупу цеху № 5 акціонерного товариства “Перший київський машинобудівний завод” і прийняла позитивне рішення.

Раніше “Наші гроші” повідомляли, що Кличко підняв вартість ремонту Шулявського мосту до 1 млрд грн. Було зазначено також, що до 1 серпня були виконані роботи на 60 млн грн.

Нагадаємо, що в Києві вже встановлено прогін Шулявського мосту над проспектом Перемоги. При зведенні шляхопроводу використовуються потужні домкрати, дозволяють у стислі строки здійснити масштабні роботи.

Loading...

Залишити відповідь