Вбивство дитини: стало відомо про бойові досягнення підозрюваних

Затриманому Андрію Лавреге, як виявилося, 20 років, а не 19, і воював на Донбасі у складі Української добровольчої армії два роки.

Підозрювані у замаху і вбивство сина депутата Київської обласної ради В’ячеслава Соболєва Андрій Лаврега та Олексій Семенов були бійцями батальйону Аратта Української добровольчої армії, але півроку тому його залишили. Про це повідомив командир 8-го окремого батальйону Аратта Андрія Гергерта в коментарі Українській правді.

“Лаврега і Семенов в червні 2019 року були бійцями батальйону. Вони півроку як вийшли, демобилизовались. Після демобілізації вони загубилися, ми пробували знайти контакти, але вони загубилися. Сказали, що наїлися війни”, – повідомив Гергерта.

За його словами, майбутній снайпер Лаврега пішов на фронт у 18 років і воював два роки. Командир додав, що зараз йому 20 років, а не 19: “Йому 20, я дивився на його паспорт”. Керівник Аратти розповів, що Лаврега ще 17-річним приїжджав на навчання, які влаштовували підрозділу.

У жовтні 2018 року хлопець отримав орден “За мужність” III ступеня від президента Петра Порошенка.

указ Петра Порошенка №331 від 13 жовтня 2018 року

Незабаром Лавреге і Семенову повинні обирати запобіжний захід. Гергерт додав, що не буде брати в цьому участі: “Вони дитину вбили”.

У Правому секторі заявили, що не мають до них ніякого відношення. У прес-службі розповіли, що Гергерт в 2014 році був членом ПС, а підозрювані – ні.

Вони приєдналися до батальйону УДА вже після того, як Гергерт покинув Правий сектор і були підпорядковані саме йому. Крім того, в ПС зазначили, що станом на 2014 рік, коли членом ПС був Гергерт, хлопці були підлітками і вони не могли стати членами руху.

Раніше в поліції повідомили, що слідчі вже простежили траєкторію польоту кулі і встановили будинок, з якого проводилася стрілянина. Виконавців замаху вдалося затримати завдяки відео з камер спостереження. Ними є двоє молодих людей віком 18 та 19 років.

Замах на Соболєва: затримані – учасники АТО

Loading...

Залишити відповідь