Замах на Соболєва: затримані – учасники АТО

Замах на депутата може бути пов’язано з пост-травматичним синдромом, вважає заступник голови Української добровольчої армії.

Підозрювані у замаху на депутата Київоблради В’ячеслава Соболєва є учасниками АТО. Про це повідомив командир батальйону, заступник командира Української добровольчої армії Андрій Гергерт в коментарі ТСН.

Один із затриманих – Андрій Лаврега просидів в окопі три роки, був снайпером, сказав Гергерт. Він має орден за мужність. За його словами, такі дії бійця можуть бути пов’язані з пост-травматичним синдромом.

“У підрозділі виконував функцію снайпера. Сміливий боєць. Відкритий. Воював три роки. Він з війни пішов сім місяців тому, як пішов зі словами, що більше не може”, – зазначив Гергерт.

У сюжеті також сказано, що стріляли з номери хостелу в будинку через вулицю. Навіть мали окрему коробку для гільзи.

“Знайшли зброю, з якої було вчинено вбивство. Знайдена коробка, яка використовувалася для того, щоб не втратити гільзу, тому що це було в нічний час”, – повідомив голова Нацполиции Ігор Клименко.

Раніше в поліції повідомили, що слідчі вже простежили траєкторію польоту кулі і встановили будинок, з якого проводилася стрілянина. Виконавців замаху вдалося затримати завдяки відео з камер спостереження. Ними є двоє молодих людей віком 18 та 19 років.

Слідство розглядає кілька версій замаху: сімейно-побутова, фінансова діяльність Соболєва і його колишня, а також нинішня професійна діяльність. При цьому основна версія – фінансова діяльність уродженця Єнакієвого.

 

Loading...

Залишити відповідь